precise specs are known as the points with regards to high quality patekphilippe.

high quality replica-watches.is plays a great deal of importance on the quality of the product.
fake richard mille for sale in usa layout to make unique performs.

replique montre forum illustrates the actual appeal of soppy jewellery.

fake rolex forum includes a elegant creative world.

Mensil- skład, stosowanie, przeciwwskazania

Mensil jest to produkt leczniczy, który dostępny jest w formie tabletek do rozgryzania i żucia. Są one dedykowane mężczyznom, którzy cierpią z powodu impotencji i wszystkich panów, którzy chcą zadbać o swoją sprawność seksualną. W składzie tego środka została zawarta substancja czynna o nazwie sildenafil, która należy do grupy leków inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Substancja ta pomaga w rozkurczeniu naczyń krwionośnych w prąciu, dzięki czemu więcej krwi napływa w trakcie stymulacji seksualnej do prącia. Mensil używany jest w leczeniu zaburzeń erekcji tylko i wyłącznie u dorosłych panów, którzy nie są w stanie uzyskać bądź utrzymać wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

Co znajduje się w składzie środka Mensil?

Mensil odznacza się skutecznym i potwierdzonym przez liczne badania kliniczne działaniem. Do tego jest on całkowicie bezpieczny w przyjmowany, o ile będzie on stosowany zgodnie z zaleceniami producenta zamieszczonymi na ulotce czy wskazaniami lekarza. W produkcie Mensil znajduje się 25 mg sildenafilu. Substancja ta odpowiada za zwiększenie objętości i twardości penisa, oprócz tego mężczyzna staje się bardziej pobudzony. Inne składniki znajdujące się w tym leku to:

  • aromat miętowy
  • kwas solny
  • poliakrylina potasowa
  • powidon K-30
  • laktoza jednowodna
  • wodorotlenek potasu
  • stearynian magnezu
  • kroskarmeloza sodowa
  • aspartam

Substancje pomocnicze wpływają właśnie na smak i teksturę tabletek, dzięki nim da się je żuć, a więc swoją formą przypominają gumę.

Jak należy przyjmować lek Mensil?

Dużą zaletą dla wielu panów jest to, że lek ten zakupić można bez recepty. Nie jest więc konieczna konsultacja lekarska, o ile oczywiście mężczyzna jest zdrowy i nie towarzyszą mu żadne choroby przewlekłe. Przed zażyciem tego środka należy jednak zapoznać się dokładnie z informacjami zamieszczonymi w ulotce. Zawsze powinno się zażywać Mensil zgodnie z zaleceniami producenta, nie należy przekraczać ustalonych przed niego dozwolonych dawek. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do stosowania produktu warto zasięgnąć porady lekarza. Zalecana dawka tego środka wynosi 25 mg, a więc jest to jedna tabletka. Nie można zażywać więcej aniżeli 1 tabletką na dobę. Preparat trzeba przyjąć na ok. 1 h przed planowanym współżyciem, wystarczy tabletkę rozgryźć i żuć. Jest ona bardzo wygodna w użyciu i nie wymaga popijania. Działanie leku może pojawić się w różnym czasie, jest to kwestia zależna od danej osoby. Niekiedy rezultaty widoczne są już po 30 minutach, a innym razie dopiero po 60 minutach. Działanie leku może zostać opóźnione w sytuacji, kiedy mężczyzna przed przyjęciem leku spożyje tłusty i obfity posiłek. Do skutecznego działania leku potrzebne jest oczywiście pobudzenie seksualne. Samo przyjęcie środka nie spowoduje automatycznego wzwodu. Niezbędny jest więc sygnał pobudzający. Działanie leku może utrzymywać się do około 5 godzin.

Mensil- przeciwwskazania oraz środki ostrożności

Mensil może wywołać pewne działania niepożądane. Nie każdy może również sięgnąć po taki produkt. Nie może on być stosowany przez osoby uczulone na składnik aktywny leku czy któryś ze składników pomocniczych, znajdujących się w składzie leku Mensil. Nie można również zażywać tego preparatu w sytuacji przyjmowania leków zawierających w składzie azotany czy też uwalniających tlenek azotu, a także środka riocyguat. Takie połączenie leków może doprowadzić do znacznego obniżenia się ciśnienia krwi i złego samopoczucia. Substancja aktywna w tym produkcie nie może być także przyjmowana przez osoby z ciężkimi chorobami wątroby serca, po przebytym zawale serca i w stanach obniżonego ciśnienia krwi.

Ile kosztuje preparat Mensil?

Mensil jest dosyć tanim produktem. Opakowanie środka zawiera dwie tabletki i kosztuje ok. 10 złotych, a więc za jedną tabletkę należy zapłacić ok. 5 złotych. Produkt dostępny jest w aptekach stacjonarnych, ale także tych internetowych. Można więc go zakupić bez wychodzenia z domu. 5 złotych za jedną tabletkę jest to niski koszt, jaki ponosi się, aby poprawić swoją jakość życia seksualnego.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *